pecha kucha

<p>Čo je vlastne PechaKucha? Rozprávanie, alebo tiež “kecanie”, je doslovný preklad spojenia PechaKucha (pre tých z Vás, angličtine naklonených, tiež chit-chat)</p>

Slovenčina

Pecha Kucha Night vol.19 Trnava

Devätnáste vydanie večera umenia a kultúry Pecha Kucha Night prebehlo výnimočne v priestoroch Štúdia tanca a pohybu Alegria v Trnave, v stredu 21. septembra 2016 so začiatkom o 19:30. Divákom sa predstavili títo hostia: Matej Mazák: animácia, Adela Režná: ilustrátorka, Metaformi: šperky, Martina Chudá: vizuálne umenie, David Reitšpís: drevený dizajn, Anton Čierny: multimediálne umenie, Zora Husarčíková: Fasion LIVE!, Erik Šille: maľba, Jonáš Gruska: performer, zvukový umelec, Juraj a Ivan Dudášovci: vizuálne umenie a Marcin Berdyszak: výtvarník.

Pecha Kucha Night vol.18 Trnava

TRAKT je občianskym združením, ktoré sa venuje umeleckým a kultúrnym aktivitám. Funguje už od roku 2009, má dvanásť členov a jeho zakladateľmi sú Lukáš Matejka a Štefan Oliš. Práve zakladajúca dvojica sa predstavila 7. apríla 2016 v Trnave v Kopplovej Vile - Galérie Jána Koniarka na 18-tom pokračovaní formátu Pecha Kucha. Viac o trnavskej PKN sa nachádza na nasledujúcom odkaze.

Pecha Kucha Night vol.3 Zlín

V priestoroch legendárneho zlínskeho Domu umenia - Baťův památník - symbol kultúry a mimoriadnej baťovskej architektúry, tesne pred ďalšou etapou stavebných úprav sa konala už v poradí tretia zlínska Pecha Kucha Night.

Odoberať RSS - pecha kucha

Back to Top